ROOFTOP SERVİSİ

Paket klima olarak da bilinen ROOFTOP klimalar, temel olarak iç ve dış üniteden oluşan klimaların bir arada toplanmış versiyonlarıdır. Bu özellikleri ile standart klima kullanımının uygun olmadığı ya da yetersiz alanın söz konusu olduğu alanlarda da klima rahatlığının deneyim edilebilmesine yardımcı oluyor. Günümüzde havalimanları, restoranlar, mağazalar, ticari binalar, tiyatro ve sinema salonları ve konferans salonları gibi alanlarda kullanılmaktadır. İçeride bulunan havayı dönüştürerek, mekan içerisindeki havanın tazelenmesine ve temizlenmesine yardımcı olur. Bu şekilde geniş kullanım alanlarına sahip olması nedeniyle sıkça kullanılan ROOFTOP klima cihazlarına ilişkin olarak profesyonel ROOFTOP klima servisi ihtiyacı her geçen gün artış göstermektedir. Servis hizmetleri kapsamında montaj, arıza onarım ve genel periyodik bakım işlemleri profesyonel standartlarda gerçekleştiriliyor.

ROOFTOP Klima Arızalarında Onarım

Teknik ve mekanik altyapıya sahip olması nedeni ile ne kadar kaliteli bir marka ROOFTOP klima kullanılıyor olursa olsun çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Bu şekilde arızalanmış bir ROOFTOP klima için çözüm sağlanabilmesi sadece profesyonel servis hizmetleri ile mümkün olur. ROOFTOP klima servisi merkezi 7/24 kesintisiz olarak sunduğu servis çözümleri sayesinde tüketicilerin cihazlarında her zaman yüksek kalitede bir kullanım gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Cihazlardaki arızaların onarım müdahaleleri ile çözülememesi durumunda değişimi de gerçekleştirilmektedir. Bu değişim işlemleri de sadece ROOFTOP klimanın markasının orijinal yedek parçaları ile gerçekleştirilerek, kısa sürede kalitesiz ve orijinal olmayan parçadan kaynaklı aynı veya benzer arızalar yaşamaması sağlanabilmektedir.

7/24 ROOFTOP Klima Servisi

Sürekli kullanım özelliğine sahip olan mekanlarda kullanılan ROOFTOP klimalarda bir arıza meydana gelmesi çok ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Teknik problemlerin dışında, imaj zedelenmesine dahi neden olabilecek bu çoğunlukla kurumsal alanlarda kullanılan klimalar için kesintisiz hizmet sunuluyor. ROOFTOP klima servisi tarafından sunulan kesintisiz hizmet çözümleri ile her ihtiyaç duyulduğu anda profesyonel servis hizmeti alınabiliyor. Bu şekilde her zaman kesintisiz ve yüksek performanslı olarak ROOFTOP klima kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Gelişmiş teknolojiye sahip olan servis altyapısıyla, en komplike arızalar bile kısa sürede çözüme kavuşturularak, olası sorunların tamamen ortadan kaldırılabilmesi mümkün oluyor.