Chiller Grubu

Ortam soğutması noktasında profesyonel düzeyde çözümler sunması nedeni ile kurumsal alan ve sektörlerde sıkça kullanılan chiler soğutma grubu sistemleri, güçlü kullanım performansları sunmaktadır. Pek çok alanda kullanımı gerçekleştirilebilmekte olan Chiller grubu soğutma sistemleri bir noktada sıcak havayı alarak, soğuk havaya dönüştürmektedir. Bu şekilde hava sirkülasyonu ve serinleme sağlamaktadır. Bu nedenle de toplu kullanım alanlarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Ankara Chiller Servisi olarak ise kurumlarda, alışveriş merkezlerinde, iş hanlarında gibi toplu kullanım alanlarında yaygın olarak kullanılan chiller grubu sistemlerdeki her türlü sorun ve genel bakım ihtiyacına yönelik profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Chiller Periyodik Bakımı

Günümüzde soğutma sistemleri yapısal özelliklerine ve kullanım tarzına göre önemli farklılıklar içerir. Bu nedenle de tüm soğutma sistemlerinde periyodik bakım süreçleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle de Ankara Chiller Servisi uzmanlarımız tarafından Chiller grubu periyodik bakım uygulamaları için tamamen teknik detaylar üzerinden bakım süreçleri belirlenmiştir. Buna göre Chiller grubu sistemlerin kullanıldığı yerlerde bakım periyodu aralığının kısa olmasında değişikliğe yol açıyor. İlaç deposu, sağlık kuruluşları gibi noktalarda büyük ehemmiyet arz ediyor olması sebebi ile aylık bakım yaptırılması çok önemlidir. Buna karşın ekibimizle ofis, alışveriş merkezi, plaza, iş merkezi gibi genel kullanım alanlarında 3 veya 4 aylık ya da 2 yılda bir olacak şekilde periyodik bakım yapılması gerekmektedir. Bu şekilde hem performanslı, hem güvenli, hem de sağlıklı bir kullanım gerçekleştirilebilir.

Chiller Arıza Onarımı

Hızlı ve güvenilir Ankara Chiller Servisi merkezi ile birlikte tüm Chiller soğutma sistemi kullanıcılarının yaşadıkları arızalardan kolayca kurtulabilmeleri sağlanıyor. Özellikle de gelişmiş teknolojiye sahip olan servis altyapısı ile her türlü Chiller grubu arızası için anında müdahale gerçekleştirilebiliyor. Cihazların kullanımında yaşanan sorunlara istinaden yapılan arıza tespit çalışmalarında, cihazlardaki teknik arızanın tespiti sağlanıyor. Tespit edilen arızanın onarımı için hızlı, kaliteli ve güvenilir yöntemler tercih ediliyor. Bu sayede daha düşük maliyetler ile çok daha yüksek kalitede performans sunacak biçimde arızalarının onarımı gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle de çok daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir Chiller grubu kullanımı gerçekleştirilebiliyor.